Nyheder ungdom

Som følge af den seneste udvikling omkring COVID-19, holder vi en pause med alt træning i TIK med øjeblikkelig virkning og foreløbig frem til den 31. marts. Vi forventer også alle kampe aflyses, men afventer en udmelding fra HRØ. Nærmere info følger.

HRØ har 12-03-2020 meddelt at turneringen er slut for i år. Der spilles derfor ikke flere kampe i denne sæson

 

Håndbold for alle
 Vi skal både have plads til de ambitiøse og sjove

For at give de bedste oplevelser for medlemmerne i vores klub, så er det en forudsætning at forældre og spillere er engageret, da vores forening bygger på frivillig arbejdskraft. Desto flere som er med til at løfte opgave jo bedre oplevelser kan vi tilbyder vores medlemmer.

Hvad er du - yder eller nyder?

Læs mere om hvordan du kan blive en aktiv del af vores klub.


 Se mere...


TIK 
Kontingent 
Se mere...
icon4
Hjem
 
Se mere...

Dame
Håndbold Se mere...

Bliv
Sponsor
Se mere...

Herre
Håndbold
Se mere...

Støt
Klubben
Se mere...