TIK Nyheder

Det nye kontingentsystem, som er integreret i vores hjemmeside, virker nu. Som følge af forsinkelse med at få systemet til at virke, så er er betalingsfristen rykket til den 1. juli. Spillere, som ikke har betalt kontingent, kan ikke deltage i træning og kampe efter sommerferien. Er man i tvivl om noget omkring kontingentet, eller er der behov for udsættelse af betalingsfristen, bedes du kontakter klubbens kasserer Inge Østergaard Bæth på denne Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.. Vejledning til betaling kan ses på dette link.

Håndbold for alle
 Vi skal både have plads til de ambitiøse og sjove

For at give de bedste oplevelser for medlemmerne i vores klub, så er det en forudsætning at forældre og spillere er engageret, da vores forening bygger på frivillig arbejdskraft. Desto flere som er med til at løfte opgave jo bedre oplevelser kan vi tilbyder vores medlemmer.

Hvad er du - yder eller nyder?

Læs mere om hvordan du kan blive en aktiv del af vores klub.


 Se mere...


TIK 
Kontingent 
Se mere...
icon4
Hjem
 
Se mere...

Dame
Håndbold Se mere...

Bliv
Sponsor
Se mere...

Herre
Håndbold
Se mere...

Støt
Klubben
Se mere...