TIK Nyheder
Kære TIK-forældre
Har I husket at betale kontingent for jeres barn ?
På søndag starter turneringen igen. De børn der IKKE er betalt kontingent 2. rate for, har ikke lov til at spille kamp den 6.-7. januar.
For nogle hold betyder det, at vi ikke kan stille op til kamp, da vi ikke er nok spillere. Det er meget synd for de resterende spillere, så vil I ikke nok se at få betalt.
De spillere, der ikke er betalt for den 7. januar, har IKKE lov til at træne før betalingen er foretaget. Betaler man ikke kontingent, er man ikke medlem af klubben og har derfor ikke lov til at deltage i klubbens aktiviteter.
Betalingen sker via hjemmesiden på disse link:
U10-12 (900,- kr.) : http://www.tik-haandbold.dk/kontingent/kontingent-u4-u12
U14-18 (1.000,- kr.) : http://www.tik-haandbold.dk/kontingent/kontingent-u14-u18
Hvis man ikke har dankort eller Mobilpay, kan man overføre pengene til konto: 5021 1503284. Husk at skrive barnets navn samt årgang på indbetalingen. Der skal samtidig sendes en mail til Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. med oplysninger om: navn, fødselsdag og år, adresse, mailadresse og tlf.nummer.
Har I problemer med betalingen, så skriv til: Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Venlig hilsen
TIK-håndbolds bestyrelse

Håndbold for alle
 Vi skal både have plads til de ambitiøse og sjove

For at give de bedste oplevelser for medlemmerne i vores klub, så er det en forudsætning at forældre og spillere er engageret, da vores forening bygger på frivillig arbejdskraft. Desto flere som er med til at løfte opgave jo bedre oplevelser kan vi tilbyder vores medlemmer.

Hvad er du - yder eller nyder?

Læs mere om hvordan du kan blive en aktiv del af vores klub.


 Se mere...


TIK 
Kontingent 
Se mere...
icon4
Hjem
 
Se mere...

Dame
Håndbold Se mere...

Bliv
Sponsor
Se mere...

Herre
Håndbold
Se mere...

Støt
Klubben
Se mere...