TIK Nyheder

TIK-håndbold vil igen i år tilbyde håndbold for U4 samt babyhåndbold. Træningstiderne vil blive ca. hver anden lørdag kl. 8.30-9.30 i hal C. Som tidligere vil vi melde de nøjagtige datoerne ud her på siden og på Facebook. 1. træning vil blive i september.

Håndbold for alle
 Vi skal både have plads til de ambitiøse og sjove

For at give de bedste oplevelser for medlemmerne i vores klub, så er det en forudsætning at forældre og spillere er engageret, da vores forening bygger på frivillig arbejdskraft. Desto flere som er med til at løfte opgave jo bedre oplevelser kan vi tilbyder vores medlemmer.

Hvad er du - yder eller nyder?

Læs mere om hvordan du kan blive en aktiv del af vores klub.


 Se mere...


TIK 
Kontingent 
Se mere...
icon4
Hjem
 
Se mere...

Dame
Håndbold Se mere...

Bliv
Sponsor
Se mere...

Herre
Håndbold
Se mere...

Støt
Klubben
Se mere...